Velcro, straps or shoelaces?

Jak bezpieczne jest zapięcie?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz rzepy, paski czy sznurowadła, upewnij się, że zapięcie wspiera pozycję dziecka w bucie. Dobre wsparcie sprawi, że dziecko nie będzie musiało podwijać palców u stóp, aby utrzymać buty w prawidłowej pozycji.

Jaka jest ich elastyczność?

Upewnij się, że możesz łatwo dokręcić i wyregulować zapięcia, aby stworzyć idealne dopasowanie dla Twojego dziecka. Uważaj też na to, czy pięta nie wyślizguje się z buta podczas chodzenia.

Jak łatwe jest zakładanie i zdejmowanie butów?

Pasek na rzepy ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów, co jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych rodziców. Ale nie zapominaj, że jest to również najłatwiejsze zapięcie dla Twojego dziecka do samodzielnego otwarcia. Jeśli Twoje dziecko lubi wykręcać się z butów lub je kopać, to może to nie być najlepsza opcja dla Ciebie. Paski z klamrami i sznurowadła są nieco wolniejsze do zakładania i zdejmowania, ale mogą być łatwiejsze do utrzymania w ciągu dnia. Upewnij się, że sznurowadła są wystarczająco długie, aby zawiązać podwójny węzeł, dzięki czemu nie będą się rozplątywać i stanowić zagrożenia w ciągu dnia.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Ciapciu mieszczącego się przy ul. Batalionu AK Bałtyk 9 lok U5.

Z przyjemnością dobierzemy buciki dla Twojego dziecka! :)

Product added to wishlist

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.